ANKETA - Ktoré miesta, objekty a stavby sa vám spájajú s Bratislavou a jej mestskými časťami? I.diel

10.9.2019

Zdroj: Tomáš Golej

Páčil sa vám článok?

Keď sa povie Bratislava, tak si možno každý predstaví v súvislosti s naším hlavným mestom niečo iné. My sa chceme pokúsiť zistiť, ktoré dominanty sú najcharakteristickejšie pre väčšinu ľudí - či už rodákov, obyvateľov alebo návštevníkov našej metropoly. Anketa bude mať štyri diely, nakoľko v každom z nich vám ponúkneme možnosť hlasovať aj za to, čo sa vám spája s jednotlivými mestskými časťami.

Bratislava je zložená zo 17 mestských častí, takže je ťažké definovať, čo vlastne patrí mestu, keďže každá z jej dominánt sa nachádza na území niektorej z nich. Najviac ich je pochopiteľne na území Starého Mesta, ktoré vždy bolo historickým centrom a srdcom naše metropoly a práve sem väčšinou smerujú prvé kroky zahraničných turistov. Napokon sa nám podarilo vybrať niekoľko možností, ktoré si ľudia azda najviac spájajú s Bratislavou a vy si z nich môžete vybrať a hlasovať v našej ankete, prípadne navrhnúť aj iné miesta, stavby či objekty, na ktoré sme možno zabudli... 

BRATISLAVA:

Zdroj: Plevo

ČUNOVO:

Zdroj:

DEVÍN:

Zdroj: ms

DEVÍNSKA NOVÁ VES:

Zdroj: google maps

​DÚBRAVKA: 

Zdroj: MČ Dúbravka

​(ars)

Páčil sa vám článok?

Pri používaní tejto stránky dochádza k spracovaniu cookies, ktoré nám pomáhajú zvyšovať kvalitu služieb a zobrazovať relevantnú reklamu. Zobraziť viac informácií. Spracovaniu cookies zabránite zmenou nastavenia v internetovom prehliadači.